شیوه نامه تهیه مقاله فارسی

شیوه نامه تهیه مقاله انگلیسی

 

نکات مهم تهیه و ارسال مقاله:

  1. برای اطلاع از الگوی نوشتاری (شیوه­ نامه فارسی و انگلیسی) در وبگاه کنفرانس به آدرس www.nigsconference.ir فایل فشرده­ای (zip) قرار داده شده‌ است.
  2. مقاله ­ها باید حداکثر در 4 صفحه با نرم‌افزار Word تهیه و مطابق با شیوه­ نامه بارگزاری شده بر وبگاه کنفرانس باشد و شامل چکیده‌های فارسی و انگلیسی، مقدمه، داده و روش کار، نتایج، بحث و نتیجه‌ گیری، منابع مورد استفاده،‌ نمودارها، شکل‌ها و جداول بوده و در وبگاه مذکور بارگزاری شود.
  3. مقاله باید جنبه نوآورى، پژوهشى و یا کاربردى داشته باشد و پیش از این در جاى دیگرى ارائه نشده باشد.
  4. کلیه مکاتبات مربوط به مقاله و همچنین اعلام نتیجه بررسی آن، تنها با ثبت کننده مقاله صورت خواهد گرفت.
  5. مقاله پس از داوری (در صورت پذیرش) به ‌صورت ارایه شفاهی یا پوستری پذیرفته خواهد شد و نتیجه آن از طریق وبگاه کنفرانس اطلاع‌رسانی خواهد شد.
  6. همچنین لازم به یادآوری است که به مقالات پذیرفته شده که به هر دلیلی در همایش ارائه نشوند، هیچ گونه گواهی تعلق نخواهد گرفت و در وبگاه انجمن نیز قابل دسترس نخواهند بود.
  7. برنامه زمانبندی سخنرانی‌ها و پوسترها از طریق وبگاه کنفرانس اعلام خواهد شد.
  8. هزینه ثبت هر مقاله (Submission) رایگان بوده و بعد از داوری در صورت پذیرش مقاله مبلغ 300 هزار تومان برای دانشجویان و مبلغ 500 هزار تومان برای غیر دانشجویان است بابت هزینه داوری و شرکت در کنفرانس که به صورت Online و از طریق سامانه الکترونیکی در وبگاه www.nigsconference.ir، قابل واریز به حساب انجمن ژئوفیزیک ایران می باشد.