راه های ارتباط با دبیرخانه به شرح زیر می باشد:

تلفن: ۰۲۱۶۱۱۱۸۳۰۷ – ۰۲۱۸۸۶۲۹۳۶۶

فکس: ۰۲۱۸۸۶۲۹۳۶۶

کد پستی: ۱۴۳۵۹۴۴۴۱۱

پست الکترونیکی: nigs@ut.ac.ir

نشانی:

تهران، انتهای خیابان کارگر شمالی، موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، ساختمان شماره ۳، اتاق ۱۱۶

در  پایگاه های استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و سیویلیکا نمایه شده است

 

ارسال مقاله توسط نویسندگان محترم تنها از طریق سامانه کاربران کنفرانس امکان پذیر است و مقالاتی که به هر طریقی جز سامانه کنفرانس ارسال شوند، در دستور کار دبیرخانه قرار نخواهند گرفت.

بله

هزینه ثبت مقاله رایگان می باشد

 

 

 

بعد از داوری در صورت پذیرش مقاله مبلغ 300 هزار تومان برای دانشجویان و مبلغ 500 هزار تومان برای غیر دانشجو است بابت هزینه داوری و شرکت در همایش که با استفاده از سامانه الکترونیکی در وبگاه www.nigsconference.ir، قابل واریز به حساب انجمن ژئوفیزیک ایران می باشد.

بله

 

مقاله ­ها باید حداکثر در 4 صفحه با نرم‌افزار Word تهیه و مطابق با شیوه­ نامه بارگزاری شده بر وبگاه کنفرانس باشد و شامل چکیده‌های فارسی و انگلیسی، مقدمه، داده و روش کار، نتایج، بحث و نتیجه‌ گیری، منابع مورد استفاده،‌ نمودارها، شکل‌ها و جداول بوده و در وبگاه مذکور بارگزاری شود.

 

برای اطلاع از الگوی نوشتاری (شیوه­ نامه فارسی و انگلیسی) در وبگاه کنفرانس به آدرس www.nigsconference.ir فایل فشرده­ای (zip) قرار داده شده‌ است.

خیر، دقت داشته باشید قبل از واریز وجه نویسنده مسئول کلیه نویسندگان را درجریان ثبت نام قرار دهد، پس از واریز وجه ثبت نام به هیچ وجه امکان استرداد (برگرداندن وجه ثبت نام) وجود نداشته و فرد نویسنده مسئول حق هیچگونه اعتراضی ندارد، پس دقت لازم و کافی وهماهنگی خود جهت ثبت نام و واریز وجه داشته باشید.