ضمن قدردانی از استقبال استادان، پژوهشگران و دانشجویان محترم از ششمین همایش ژئوفیزیک اکتشافی نفت به اطلاع می‌رساند به منظور انجام فرآیند ثبت‌نام و پذیرش نهایی مقالات، حداقل یکی از مؤلفان هر مقاله باید در همایش ثبت‌نام نماید. در غیر اینصورت، مقاله مزبور حذف گردیده و در مجموعه مقالات چاپ نخواهد گردید.

* هزینه ثبت­ نام  شرکت­ کنندگان با مقاله بعد از داوری و در صورت پذیرفته­ شدن مقالات دریافت خواهد شد و در مرحله ارسال مقاله نیازی به پرداخت وجه ثبت­ نام نیست. ولی شرکت ­کنندگان بدون مقاله (شرکت کننده آزاد) از همان ابتدا می ­توانند هزینه مربوطه را از پرداخت نموده و مراحل ثبت نام نهایی را تکمیل نمایند.

نحوه واریز هزینه­ ها:نحوه پرداخت: مراجعه به سایت کنفرانس انجمن، به نشانی www.nigsconference.ir ، ثبت نام،دریافت نام کاربری، پرداخت اینترنتی.

 

-هزینه  شامل موارد ذیل می باشد:

 داوری مقاله، حضور در همایش، دریافت گیفت همایش، حضور در پنل­ های تخصصی و ارائه­ های مقالات، صدور گواهینامه پذیرش زودهنگام (درصورت اعلام­ نیاز شرکت­ کنندگان)، صدور گواهینامه پذیرش و چاپ مقاله با ذکر نام تمام نویسندگان، نمایه مقاله در پایگاه­ های معتبر مشخص­ شده در همایش، پذیرایی بین جلسات 

 

هزینه ثبت نام و حضور در کنفرانس  بدون مقاله 3،000،000 ریال

 

هزینه ثبت نام و حضور در کنفرانس  با مقاله برای دانشجویان 3،000،000 ریال

 


هزینه ثبت نام و حضور در کنفرانس  با مقاله  غیر دانشجویان 5،000،000 ریال

 

 

-هزینه  شامل موارد ذیل می باشد:

- شامل: حضور در همایش، دریافت گیفت همایش، حضور در پنل­ های تخصصی و ارائه­ های مقالات، پذیرایی بین جلسات